اکانت های ویژه مارکت کارمک

خانه > اشتراک ویژه

دسترسی رایگان به همه قالب و افزونه های وردپرس

با تهیه اشتراک ویژه شما به محصولات وردپرس ، اسکریپت و گرافیک دسترسی رایگان خواهید داشد.

بش از ۲۰۰ محصول حرفه ای کاملا اورجینال و فارسی سازی شده توسط گروه کارمک تنها با تهیه یک اشتراک ویژه در دسترس شما خواهد بود.افرادی که در زمینه طراحی و توسعه وردپرس فارسی کار می کنند،همیشه دغدغه خرید قالب و افزونه های وردپرس با قیمت های متفاوت را دارند و گاها مجبور هستند چندین قالب را خریداری کنند تا اینکه یکی از آنها را بتوانند استفاده کنند.

در اصل انگیزه و هدف ما هم از راه اندازی این بخش به صورت اشتـراک ویژه همین بوده است،که بتوانیم یکی از باگ های مهم در زمینه خرید قالب و افزونه های وردپرس را رفع کنیم.

قوانین و مقرارت خرید و استفاده از بخش اشتـراک ویژه سایت کارمک

آیا بعد از خرید اشتـراک به همه محصولات به صورت مادام به آنها و یا بروزرسانی ها دسترسی دارم ؟

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه مادامی که زمان اشتـراک ویژه شما فعال باشد.شما می توانید تمام ابزارهای کاربردی را روزانه تا ۱5 فایل دانلود نمایید.

چگونه بروزرسانی محصولات را دریافت کنیم ؟

درصورتی که نسخه جدیدی از محصولات در سایت قرار گیرد،بااستفاده از اشتراک ویژه می توانید آن را دریافت کنید و اگر اشتراک ویژه شما به پایان رسیده باشد با تمدید دوباره آن به تمام بروزرسانی های محصولات دسترسی خواهید داشت.

آیا برای خرید اشتراک ویژه میتوانم تخفیف بگیرم؟

در صورت دارا بودن بیش از ۶ تراکنش موفق در بخش اشتراک ویژه برای تمدید اشتـراک به شما کد تخفیف ۲۰ درصدی تعلق خواهد گرفت. برای دریافت کد به طریق چت تلگرام پیام بدهید.

آیا محصولات به همراه لایسنس ارائه می شوند؟

هیچ یک از قالب و افزونه های وردپرس موجود در بخش اشتـراک ویژه با لایسنس ارائه نمی گردند،برای دریافت لایسنس باید به سایت های مرجع این محصولات مراجعه کنید. ضمنا در هیچ یک از استور های ایرانی محصولات خارجی به همراه لایسنس اصلی ارائه نمی شوند.

در صورت اتمام اشتراک ویژه ، امکان استفاده از محصولات هست ؟

در صورت اتمام اشتـراک ویژه ، مشکلی در استفاده از محصولاتی که از قبل دانلود کرده اید بوجود نخواهد آمد . صرفا برای استفاده از بروز رسانی محصولات و استفاده از محصولات جدید باید اشتراک ویژه خود را تمدید نمایید.

محدودیت نصب روی سایت وجود دارد؟

محصولات کارمک همگی دارای امکان نصب نامحدود هستند. البته از آنجایی که برخی محصولات به صورت اورجینال قرارداده می شود ممکن است نیاز به لایسنس داشته باشند.