نرم افزار سئو ایندکس سریع و خودکار صفحات وب No Hands Indexer

کسانی که در زمینه سـئو فعالیت دارند می دانند که نرم افزار سئو سایت در ایران کمیاب هستند و برنامه هایی که واقعا سئـو صفحات سایت شما را بهتر کند نیز کمیاب تر !

 

No Hands Indexer یک نرم افزار تخصصی است که برای ایندکس شدن هر وب سایت یا صفحه وب سریعتر از آنکه فکرش را بکنید.

اگر هر روز مطالب زیادی را برای هر وب سایتی منتشر می کنید و می خواهید سریعتر مورد توجه قرار گیرد و شروع به تولید ترافیک یا حتی بهتر از آن درآمد کند ، و بهترین راه برای این کار این است که در موتورهای جستجو فهرست شود.

No Hands Indexer با تولید سریع صدها بک لینک وب سایت شما را ایندکس می کند که توجه Google ، Yahoo ، Bing ، Yandex ، Baidu و موارد دیگر را در عرض چند ساعت تا چند روز جلب می کند ، در مقابل آنچه ممکن است هفته ها یا ماه ها بدون آنها باشد . این بک لینک های تولید شده دارای درصد بالایی از Dofollow هستند که قدرت بیشتری به قدرت نمایه سازی این پیوندها می بخشد.

 این نرم افزار می تواند به معنای واقعی فقط با 1 کلیک سایت شما را در هزاران سایت مختلف ایندکس کرده و برای شما بک لینک بگیرد.

این مورد موجب می شود بدانید چه تعداد از بک لینک های شما با کیفیت تر از سایرین هستند.هم اکنون می توانید این نرم افزار سئو ارزشمند را برای اولین بار به صورت رایگان از کارمک دانلود کنید.

 قیمت این نرم افزار در سایت اصلی 20 دلار می باشد.

 

 

 

راهنما
.
نصب این نرم افزار بسیار ساده است و نیازی به توضیح ندارد
حجم : 5مگابايت
رمز فايل : www.carmack.ir