افزونه وردپرس فشرده سازی تصاویر | WP Smush Pro - کارمک

خانه > دانلود ها > افزونه وردپرس فشرده سازی تصاویر | WP Smush Pro

تصاویر موجود در وردپرس خود را با WP Smush Pro بهینه کنید

سریعترین ، ساده ترین و بهترین عملکرد پلاگین فشرده سازی تصویر برای وردپرس! هنگام بارگذاری ، به طور خودکار هر تصویر را در هر دایرکتوری در WordPress یا Multisite خود بهینه کرده و تغییر اندازه دهید. با قدرت خارق العاده WP Smush Pro در فضا صرفه جویی کرده و به سایت خود سرعت بخشید .

WP Smush Pro فقط فشرده سازی تصویر نیست ، Smush تشخیص می دهد اندازه تصویر شما باید چه اندازه باشد و از اندازه مناسب برخوردار است. دیگر تصویر گیج کننده اخطارهای PageSpeed ​​وجود ندارد!

در وقت و فضا صرفه جویی کنید. به Smush اجازه دهید تصاویر بزرگ را در سرور شما تغییر اندازه دهد. حداکثر عرض و ارتفاع را تنظیم کنید و این افزونه تصاویر شما را قبل از افزودن به کتابخانه رسانه ، مقیاس بندی می کند.

WP Smush Pro به صورت خودکار هر تصویر موجود در هر دایرکتوری را در WordPress یا Multisite خود هنگام بارگذاری بهینه و تغییر اندازه دهید.

در این قابلیت از افزونه WP Smush Pro شما می توانید تصاویر سایت خودتان را تا دو برابر ممکن بهینه سازی کنید که این بهینه سازی در قالب کاهش حجم تصاویر صورت می گیرد،که این امکان تنها در این افزونه وجود دارد،که شما می توانید در بخش تنظیمات افزونه این امکان را برای سایت خودتان فعال کنید.

 

امکانات افزونه  WP Smush Pro :

یک دیدگاه بنویسید

برای نوشتن نقد و بررسی باید وارد حساب کاربری تان شوید.

تماس با فروشنده

جزئیات محصول

25000 تومان
خرید تکی محصول

اطلاعات محصول

تاریخ انتشار
:
25 اردیبهشت 1400
تاریخ بروزرسانی
:
25 اردیبهشت 1400
قیمت
:
25000 تومان
نوع فایل
:
افزونه وردپرس
نسخه
:
۳.۸.۵
لایسنس
:
نامحدود
حجم فایل
:
2 مگابایت
فایلهای قابل دانلود
:
zip
برچسب‌ها
:

مارکت کارمک

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان

اطلاعات فروشنده

Avatar
فروشنده پذیرفته شده

کارمک