افزونه ویرایش پیشخوان وردپرس برای نقش کاربری | Admin Menu Editor Pro - کارمک

خانه > دانلود ها > افزونه ویرایش پیشخوان وردپرس برای نقش کاربری | Admin Menu Editor Pro

افزونه ویرایش پیشخوان وردپرس برای نقش کاربری | Admin Menu Editor Pro

امکانات افزونه Admin Menu Editor Pro

  • پنهان کردن منوها از نقش ها یا کاربران در افزونه ویرایش پیشخوان وردپرس

با افزونه ویرایش پیشخوان وردپرس فقط با چند کلیک مجوزهای منو را تغییر دهید. روی نقشی کلیک کنید ، علامت موارد منویی را که می خواهید پنهان کنید بردارید و مواردی را که می خواهید نشان داده شوند علامت بزنید. همچنین می توانید با مجوزها را برای تک تک کاربران تغییر دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک منو را از همه به جز خودتان پنهان کنید ، یا بدون تغییر نقش کاربر به یک صفحه مدیر خاص دسترسی داشته باشید.

  • سازماندهی منو با کشیدن و رها کردن

با انتقال موارد پرکاربرد منو به بالا ، استفاده از وردپرس را آسان تر کنید. همچنین می توانید موارد منو را از زیر منویی به منوی دیگر یا منوی اصلی منتقل کنید. آیا پیوندی با سطح بالا برای “افزودن پست جدید” یا به یک پلاگین خاص می خواهید؟ تو می توانی آن را انجام دهی. یک افزونه بی قاعده دارید که صفحه سرپرست خود را در مکان نامناسبی قرار می دهد؟ در عوض آن را به “تنظیمات” منتقل کنید.

  • انتخاب از بیش از 600 آیکون های منو

این افزونه همراه با مجموعه بزرگی از آیکون های فونت های نماد Dashicons و FontAwesome است. می توانید نمادهای PNG یا GIF خود را از طریق Media Library بارگذاری کنید یا به صورت دستی URL آیکون را وارد کنید. همچنین می توانید به موارد زیر منو آیکون اضافه کنید.

  • تغییر رنگ منو

پس زمینه ، متن ، نماد و رنگ های برجسته را ویرایش کنید. می توانید تغییرات خود را در کل منوی سرپرست اعمال کنید یا رنگ موارد منفرد را شخصی سازی کنید.

  • موارد جدید منو را ایجاد کنید

می توانید با افزونه ویرایش پیشخوان وردپرس پیوندهای شخصی خود را به فهرست مدیریت اضافه کنید. همچنین می توانید یک منوی سفارشی ایجاد کنید که محتوای یک پست یا صفحه را در مدیر وردپرس جاسازی کند. سرانجام ، امکان ایجاد موارد غیرقابل کلیک وجود دارد که می تواند برای مواردی مانند عنوان بخش در منوهای پیچیده مدیر مفید باشد.

  • منوها را در یک برگه جدید یا iframe باز کنید

بگذارید بگوییم شما در حال ساختن سایتی برای یک مشتری غیر فنی هستید و می خواهید یک صفحه آموزش یا یک سرویس خارجی مانند بخشی از وردپرس ایجاد کنید. گزینه “Open in: Frame” می تواند به آن کمک کند. صفحه پیوند داده شده را در یک قاب بدون حاشیه نمایش می دهد. برای کامل بودن ، گزینه “پنجره جدید” (i.e. target="_blank") نیز گنجانده شده است.

  • واردات و صادرات تنظیمات منو

پیکربندی منوی مدیر خود را به یک فایل صادر کنید ، سپس آن را در سایت دیگری وارد کنید.

  • مخفی کردن افزونه ها

ورودی های جداگانه را در صفحه “پلاگین ها” پنهان کنید. مانند موارد منو ، می توانید آنها را از دید همه ، یا فقط از نقشها یا کاربران خاص پنهان کنید.

موارد مورد نیاز :
وردپرس 4.1 یا بالاتر

PHP 5.2 یا بالاتر (توصیه می شود: 5.6 یا بیشتر)

 

یک دیدگاه بنویسید

برای نوشتن نقد و بررسی باید وارد حساب کاربری تان شوید.

تماس با فروشنده

جزئیات محصول

15000 تومان
خرید تکی محصول

اطلاعات محصول

تاریخ انتشار
:
20 اردیبهشت 1400
تاریخ بروزرسانی
:
20 اردیبهشت 1400
قیمت
:
15000 تومان
نوع فایل
:
افزونه وردپرس
نسخه
:
۲.۱۴.۲
لایسنس
:
نامحدود
حجم فایل
:
3 مگابایت
فایلهای قابل دانلود
:
zip
برچسب‌ها
:

مارکت کارمک

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان

اطلاعات فروشنده

Avatar
فروشنده پذیرفته شده

کارمک